November is al een paar dagen begonnen. Het is dus hoog tijd om de meest bekeken recepten van de afgelopen maand op een rijtje te zetten. In oktober waren jullie al volop in de herfstsferen. De ovenschotels, recepten met pompoen en de witlof vlogen me om de oren. Grappig eigenlijk want 2 weken geleden zaten we nog in het zonnetje. Dat kan ik me nu niet meer voorstellen als ik naar buiten kijk. Een groter contrast is er bijna niet. Mijn favoriet uit het rijtje? De Mexicaanse wraps met gehakt en lekker veel kaas uit de oven. Die hebben we afgelopen maand een keer of 4 gegeten. En dat is veel. De meeste recepten maak ik maar 1 keer. Zo kan ik lekker veel experimenteren en nieuwe recepten op de blog zetten. De recepten uit het overzicht bijvoorbeeld. Lezen jullie mee?
Mexicaanse wraps met gehakt uit de oven
Wie houdt er nou niet van wraps? Deze Mexicaanse wraps zijn gevuld met maïs, kidneybonen, gehakt, paprika, tomaat en lekker veel kaas. Lekker hoor!
Pasta met pompoensaus en salie
Als je herfst zegt, dan zeg je pompoen. Wist je dat je met pompoen een hele lekkere pastasaus kan maken? Deze pasta met pompoensaus en salie is een nieuwe favoriet hier in huis. Probeer het maar eens uit!
Sinaasappel-kwarktaart met bastognebodem
Deze sinaasappel-kwarktaart met bastognebodem stond met stip op nummer 1. En terecht, want hij was ontzettend lekker.
Gekaramelliseerde witlofschotel met peer en walnoten
Zoete gekaramelliseerde witlof met peer, spekjes en walnoten gecombineerd met een fijne aardappelpuree. Hier ga je mensen blij mee maken.
Zelf kaasbroodjes maken
De lekkerste kaasbroodjes maak je vanaf nu gewoon lekker zelf. Lekker als lunch, tussendoortje of snack bij de borrel.
Witlofrolletjes uit de oven met mosterdpuree
En dat is witlofrecept nummer 2. Een wát voor één. Deze witlofrolletjes met mosterdpuree zijn heerlijk na een dag hard werken.
Provençaalse ovenschotel met courgette en gehakt
Deze ovenschotel is inmiddels een oude bekende in het overzicht. Dat snap ik ook wel, want ik vind hem zelf ook erg lekker. Lekker met vers brood.
Brownies met pepernoten en speculoosmousse
Sinterklaas komt er bijna aan en dat betekent dat we aan de bak kunnen. Met deze brownies met pepernoten en speculoosmousse kom je meteen in de Sinterklaasstemming.
Surinaamse nasi met kip
Deze Surinaamse nasi komt regelmatig op tafel in huize Savory sweets. Makkelijk om te maken en supersnel klaar. Serveer Surinaamse kippenpoten, zuurgoed en sambal en je hebt een feestmaal.
Groentetaart met tomaat en geitenkaas
Een frisse groentetaart met geitenkaas, courgette, paprika en cherrytomaatjes. Supergezond en laag in koolhydraten.
Wil je op de hoogte blijven volg mij dan op Facebook, Twitter of Instagram (username: @savorysweetsnl).