|
|

Ingrediënten coquilles met citroenboter voor 4 personen
12 coquilles
50 gram boter
1 teen knoflook
1 middelgrote citroen
Een bosje (krul)peterselie
Een paar takjes waterkers
1 krop baby romaine
Een paar takjes peterselie
Olie om in te bakken
Peper en zout
Pers de knoflook. Rasp de schil van de citroen en pers het sap eruit. Hak de peterselie fijn.
Smelt de boter in een steelpan. Doe de knoflook, de peterselie, de citroenschil en het citroensap bij de boter. Laat 5 minuten pruttelen.
Dep de coquilles droog en bestrooi ze met peper en zout.
Verhit een scheutje olie in een koekenpan. Leg de coquilles in de pan en bak een minuut aan beide kanten.
Leg de romaine en waterkers in een diep bord. Leg de coquilles erbij. Giet de citroenboter over de coquilles en maak af met peper en zout.
Wil je op de hoogte blijven? Volg mij dan op Facebook, Twitter of Instagram (username: @savorysweetsnl).



Lekker! Ik heb het eigenlijk helemaal niet zo met schaal en schelpdieren. Nou ja met uitzondering van kreeft en krab, maar ook coquilles vind ik – als enige – erg lekker! Inderdaad supermakkelijk te bereiden en al lekker met een beetje peper en zout!
Ik krijg meteen zin om ook iets met kreeft en krab te maken hihi 🙂