|
Zo. 2019. Back to normal. Na alle hectiek van de feestdagen is het nu weer tijd om normaal te doen. Stiekem vind ik dat ook wel lekker. Douwe is inmiddels weer aan het werk en ik ben thuis de orde op zaken aan het stellen. Over 3 weken verwachten wij onze dochter en er moeten nog een paar dingen geregeld worden. Wel rustig aan hoor.. ik ga momenteel niet meer zo snel. 2019 begint voor ons dus met een spannende, maar vooral hele leuke periode. Ondanks dat we niet kunnen wachten tot eind januari, kon ik het niet laten om nog even terug te kijken op 2018. Ik dook in de statistieken en zette de meest bekeken recepten van het afgelopen jaar op een rij. Mijn favoriet? Dat blijft mijn ultieme recept voor tonijnsalade. Daar kun je me ’s nachts voor wakker maken. Laten jullie het weten als je iets gemaakt hebt? Dat vind ik altijd superleuk om te zien.
Provençaalse ovenschotel met courgette en gehakt
Al sinds dit recept online staat is het een favoriet bij jullie. Lekker dopen met een broodje en de schaal is zo leeg.
Surinaamse nasi met paksoi en kip
Deze Surinaamse nasi komt regelmatig op tafel in huize Savory sweets. Makkelijk om te maken en supersnel klaar. Serveer Surinaamse kippenpoten, zuurgoed en sambal en je hebt een feestmaal.
Paastaart met slagroom en advocaat
Mijn god wat is deze Paastaart vaak gemaakt het afgelopen jaar. Zo leuk om te zien! Heb jij hem gemaakt? Laat het dan even weten. Vind ik leuk :).
Indiase curry met zoete aardappel en rode linzen
Deze fijne vegetarische curry zie ik regelmatig voorbij komen op social media. Leuk hoor! Superlekker en boordevol smaak. Fijn als het buiten slecht weer is.
Pasta met garnalen en citroen-roomsaus
Deze frisse pasta met garnalen en citroen-roomsaus staat binnen 20 minuten op tafel. Fijn op drukke dagen. Hij staat hier ook regelmatig op tafel.
Carpaccio salade met pesto-mayonaise
Ook zo gek op carpaccio? Deze carpacciosalade met basilicum-mayonaise is makkelijk om te maken en smaakt lekker fris. Wedden dat je hier vrienden mee maakt.
Semifreddo met aardbeien
Een heerlijk ijstaartje waar geen ijsmachine aan te pas komt. Makkelijk om te maken en na een kwartiertje kan hij de vriezer in. Fluitje van een cent.
Indisch gehaktbrood met sambal en ketjap
Of je hem nou met rijst, atjar en gefrituurde uitjes eet of tussen een broodje stopt, dit Indisch gehaktbrood blijft een winnaar.
Sinaasappel kwarktaart met bastognebodem
Deze sinaasappel-kwarktaart met bastognebodem stond dit jaar met stip op nummer 1. En terecht, want hij is ontzettend lekker.
De lekkerste tonijnsalade voor op brood
Mijn all-time favourite tonijnsalade. Makkelijk om te maken en klaar in een handomdraai. Lekker op brood of op een toastje bij de borrel.
Wil je op de hoogte blijven volg mij dan op Facebook, Twitter of Instagram (username: @savorysweetsnl).
Hoi Lynn,
Semifreddo, is dat na een paar dagen in de vriezer zo zacht als “normaal” roomijs?
Dank en gezond en gelukkig 2019 gewenst!
Stef
Semifreddo is hard als je het uit de vriezer haalt. Je moet het even laten “smelten” voor serveren. Roomijs is wel iets zachter. Jij ook!