|
Bye bye november en hallo december. december is voor mij een echte feestmaand. De komende weken staan bol van de etentjes, borrels en feestjes. Aankomend weekend vieren we 2 keer sinterklaas, het weekend erop ga ik naar de kerstmarkt in Düsseldorf en niet lang daarna ben ik jarig. En dan moet de kerst nog beginnen. Ik heb er zin in! Zoals elke maand zette ik de 10 meest bekeken recepten op een rij. Dit keer kozen jullie vooral voor makkelijk, snel en enigszins gezond. Veel Aziatische en pittige recepten en een aantal lekkere baksels. Mijn favoriet in het rijtje? Het zoetzuur varkensvlees met taugé en broccoli. Daar bleven we van eten. Al vind ik de pindakip en de ketjapballetjes ook ontzettend lekker. Ik ben benieuwd wat jullie het lekkerst vinden. Kijken jullie mee?
Koolhydraatarme ovenschotel met broccoli en ham
Weinig koolhydraten, boordevol vitamines en daardoor hartstikke healthy. Makkelijk om te maken, supersnel klaar en ontzettend lekker. Ik zie alleen maar voordelen!
Surinaamse garnalen met kousenband
Surinaamse garnalen met kousenband in een kruidige, zoete en een tikkie pittige saus. Één van de favoriete gerecht in huize Savory Sweets. Lekker met witte rijst.
Ketjapballetjes in zoetzure saus
Deze kruidige balletjes in een zoetzure saus smaken echt fantastisch. Lekker als hapje bij de borrel of met witte rijst tijdens het diner.
Perentaart met kaneel en speculaas
Hoera, de peren zijn weer in het seizoen. Deze perentaart met kaneel en amandel smaakt uitstekend bij de koffie of een grote kop thee.
Pittige pindakip met rijst
De combinatie van kip en pindasaus is altijd al een goed idee. Maar wat dacht je van pindakip met kokosmelk, ketjap, sambal en nog veel meer lekkere dingen uit de toko? Klinkt goed toch? Lekker met witte rijst en gefrituurde uitjes.
Croissantkrans met roerei en bacon
Met deze croissantkrans met roerei en bacon wordt het ontbijt een feestje. Lekker om samen te delen. Is het geen plaatje?
Jagerboontjes met spek en uien
Herfstiger dan deze jagerboontjes met spek en uien wordt het niet. Lekker met een krokante schnitzel en gebakken aardappels.
Zoetzuur varkensvlees met taugé en broccoli
Toen ik dit zoetzuur varkensvlees met taugé en broccoli proefde kon ik niet meer stoppen met eten. Verslavend lekker!
Toscaanse amandelcake met sinaasappel
In Toscane eten ze hem als ontbijt, maar hier mag hij ook gewoon bij de koffie. Zijdezachte cake met een subtiele amandelsmaak.
Krokante kip in zoetzure saus (koe lo kai)
Wist je dat het helemaal niet moeilijk is om zelf koe lo kai te maken. Deze crispy kip met zoetzure saus gaat zeker in de smaak vallen. Lekker met witte rijst.
Wil je op de hoogte blijven? Volg mij dan op Facebook, Twitter of Instagram (username: @savorysweetsnl).