|
Morgen is het oudjaarsavond. Oud en nieuw is denk ik mijn favoriete feestje van het jaar. Meestal vier ik het met the boyfriend, een paar vrienden, heel veel lekkere hapjes (vind ik natuurlijk extreeem belangrijk), een paar flessen champagne en vooral veel gezelligheid. Dit jaar is dat niet anders, al moet ik de champagne (jammer genoeg) dit jaar even laten staan. Gelukkig heb ik een goed alcoholvrij alternatief gevonden (hier schrijf ik aankomende week meer over). Zo doe ik toch een beetje mee tijdens het borrelen. Omdat oud & nieuwe en borrelhapjes onlosmakend aan elkaar verbonden zijn post ik vandaag 10 lekkere hapjes voor bij de borrel. Mijn favoriet uit het rijtje? De camembert uit de oven. Lekker met een broodje dopen in de gesmolten kaas. Heerlijk! Je kunt me er momenteel echt voor wakker voor maken. Benieuwd wat ik nog meer voor jullie in petto heb? Klik dan snel op lees verder. Veel (snack)plezier morgenavond!
10 lekkere hapjes voor bij de borrel
Pangsit goreng met garnalen en kip
Dit lekkere Aziatische hapje zit boordevol smaak en maak je heel makkelijk zelf. Serveer met zoete chilisaus en je kan niet meer stoppen met eten.
Nacho’s met pulled chicken en kaas
Ik moet de eerste persoon die niet van nacho’s houdt nog tegenkomen. Deze versie met pulled chicken en heel veel kaas vind ik de allerlekkerste versie!
Crostini met vijgen-walnoottapenade en geitenkaas
De vijgen-walnoottapenade smaakt uitstekend in combinatie met de zachte geitenkaas. Eet ze samen op een knapperige crostini en je hebt een heerlijk borrelhapje.
Borrelplank met vis
Een borrelplank, maar dan net even anders. Deze versie zit namelijk boordevol met allerlei soorten vis. Lekker met een glas witte wijn óf een flûte champagne natuurlijk!
Turkse pizza
I love turkse pizza! Bij oudjaarsavond vind een vette hap wel passend. Serveer opgerold met knoflooksaus en ijsbergsla. Misschien nog wel lekkerder als je de volgende ochtend met een kater wakker wordt.
Ketjapballetjes met zoetzure saus
Kruidige Indische gehaktballetjes in een licht-pittige zoetzure saus. Ontzettend lekker bij bier of witte wijn.
Crostini met gerookte makreel
Een makreelsalade met een frisse touch op een knapperige crostini. Makkelijk om te maken en supersnel klaar. Is het geen plaatje?
Gegrituurde uienringen
Gebakken uien in een krokant jasje. Lekker met de licht-pittige dipsaus. Zet een grote schaal op tafel en hij is zo leeg. Lekker in combinatie met bier.
Camembert uit de oven
Ik vind camembert uit de oven echt verrukkelijk! Glaasje (rode) wijn erbij en lekker dopen met brood. Als je mij écht blij wilt maken moet je dit op tafel zetten!
Kaasbroodjes
Een knapperig broodje gevuld met romige kaasvulling. Zo makkelijk, dat iedereen dit kan maken!
Welke van deze 10 lekkere hapjes voor bij de borrel lijkt jou het lekkerst? Laat een reactie achter onder het bericht!
Wil je op de hoogte blijven? Volg mij dan op Facebook, Twitter of Instagram (username: @savorysweetsnl).